WARTO POCZYTAĆ

27 października 2019
stan ketozy

Dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna to wysoko-tłuszczowa i nisko-węglowodanowa dieta dla osób odchudzających się, dla sportowców, na budowę masy, ale szczególnie cenne jest jej zastosowanie w chorobach degeneracyjnych (m.in. cukrzyca, padaczka lekooporna, nowotwory, choroby zwyrodnieniowe) jako wsparcie leczenia, wzmocnienie naturalnych sił obronnych organizmu.
4 maja 2017

Kroki do zdrowia

Nie ma cudownych sposobów na utrzymanie zdrowia, są tylko wykonywane dzień po dniu kroki, utrwalające zdrowe nawyki żywieniowe.
29 kwietnia 2017

Grillownie na zdrowie

Sezon grillowy właśnie się zaczyna. Grilluj radośnie i zdrowo. Bo nie zawsze grillujemy zdrowo… Poznaj zagrożenia jakie niosą ze sobą błędy w grillowaniu, i zmień je dla zdrowia.
18 marca 2017

Odchudzaj się metodycznie

Odchudzaj się metodycznie. W Diet Coachingu pracujemy z nawykami - wykorzystaj siłę nawyku zamiast siły woli!
15 listopada 2016

Dobre owoce – banany

Lubimy ich smak, cenimy za pożywność i zawartość witamin i innych składników dobrze wpływających na nasze zdrowie. Są jednymi z najczęściej spożywanych owoców egzotycznych.
3 listopada 2016
odchudzanie

Zdrowie

ZDROWIE - ile ono dla nas znaczy przekonujemy się wtedy gdy je tracimy. Nie jest nam dane na zawsze, przez wiele lat go nie szanujemy, a gdy tracimy to oddalibyśmy wszystko by je zatrzymać. Często jest już to niemożliwe.

Facebook