Schudnąć każdy może jeśli bardzo chce,

ale schudnąć i utrzymać wagę już nie jest takie łatwe.

Statystycznie każdy z nas może poważnie zachorować

ale powrót do zdrowia nie bardzo się udaje.

Dlatego w pracy z klientem koncentruję się na wypracowaniu przez niego zdrowych nawyków żywieniowych. W trakcie realizacji wyznaczonego programu, powrotu do zdrowia czy odchudzania. Krok po kroku wprowadzamy z klientem nowe przyzwyczajenia i zachowania dietetyczne.

Ma to bardzo ważne znaczenie zarówno podczas odchudzanie jak i "walki" z poważnymi chorobami. Bo zrozumienie celowości działań pozwala łatwiej przejść przez proces zmian.

Zarówno program odchudzający jaki dietoterapia w chorobie - dieta ketogeniczna - wymaga zaangażowania, dużej akceptacji "innego", i pomocy specjalisty.

Wszystkie działania w diet coachingu maja na celu zmianę schematów myślenia o jedzeniu na takie, które pozwolą klientowi osiągnąć zamierzony i oczekiwany efekt.

Bo dla mnie sukces klienta to nie tylko zgubienie nadmiaru kilogramów i ładna sylwetka. To przede wszystkim poprawa zdrowia, lepsze samopoczucie, oraz umiejętność zdrowego odżywiania poprzez wypracowanie przez klienta zrozumienia celowości zachowań zgodnych ze zdrowym stylem życia.

Wprowadzenie diety ketogenicznej w trakcie procesu leczenia, pozwala zwiększyć efektywność farmakoterapii jak i wzmocnić odporność i siły obronne organizmu


Oferta Poradni Victus:

  • Dietoterapia w chorobach przewlekłych - dieta ketogeniczna,
  • Badanie Składu Ciała [również dla sportowców]
  • Konsultacje Dietetyczne i Diet Coaching (Odchudzający Trening Żywieniowy).
  • Edukacja zdrowotna, poradnictwo i usługi dietetyczne dla instytucji i i firm, którym bliska jest idea zdrowego stylu życia oraz promowania zdrowia.

Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak zapobiegać swoim chorobom.

Hipokrates

Facebook