Przed programem: 66,1 kg
Po programie: 56,9 kg

Zdrowe odżywianie

to jeden z powodów dla których zdecydowałam się na Kurs Odchudzania i Odżywiania. Wiedziałam że powinnam zmienić nawyki żywieniowe, ponieważ chciałam poprawić samopoczucie no i oczywiście figurę, ale jakoś mi nie szło. Więc skorzystałam z pomocy specjalisty i udało mi się osiągnąć zamierzony cel.

Teraz czuję się bardzo dobrze, straciłam zbędne kilogramy i utrzymuję osiągniętą wagę, a wszystko dzięki temu co wyniosłam z kursu.

Jak się okazuje można łatwo pozbyć się niechcianych kilogramów nie głodząc się.

Czy powtórzyłabym to ponownie?

Myślę że nie będzie takiej potrzeby, ale gdyby okazało się inaczej powtórzyłabym to jeszcze raz.

Dzisiaj polecam innym osobom ten Kurs gdy tylko jest taka okazja

Pani Nina jest na prawdę specjalistą w swojej dziedzinie. Dziękuję jej za to, że tu jest.

Po dwóch latach:

8.03.2015r minęły dwa lata kiedy to pierwszy raz udałam się do Poradni Odchudzania i Odżywiania Victus w Iławie. Dzisiaj z pełną świadomością mogę powiedzieć że : zmiana nawyków żywieniowych i stylu życia to jest to, czego potrzebujemy, aby osiągnąć i utrzymać wymarzoną sylwetkę i ogólną poprawę samopoczucia i zdrowia. I co ważniejsze – bez większych wyrzeczeń.

Nie jest to trudne, wystarczy trzymać się zasad jakie w moim przypadku dwa lata temu zaszczepiła p. Nina podczas kursu Odchudzania i Odżywiania.

Wszystkim którzy chcą zdrowo i bezpiecznie " na lata a nie do lata " zrzucić zbędne kilogramy i oczywiście zmienić swój styl życia polecam, aby robiły to pod kontrolą i z pomocą specjalisty. Nie ma przecież nic ważniejszego i cenniejszego od zdrowia. Ja do dziś bez problemów utrzymuję fajną sylwetkę, prowadzę zdrowy tryb życia i czuję się świetnie.  

Komentarz:

mgr Nina J-Różycka, Trener-Dietetyk

Pani Beata jest dowodem na to, iż da się odchudzić bez efektu jo jo

Pani Beata docenia kontrolę masy ciała, regularnie robi badanie Składu Ciała. Stąd wie, że nie tylko wagę, ale i wszystkie parametry ciała utrzymuje na stałym poziomie Doceniła dobrą suplementację i stosuje ją w miarę potrzeby, wspierając funkcje i mechanizmy obronne własnego organizmu. Pani Beato, tak trzymać! Gratuluję.

Facebook