halinahalina
Przed programem: 81 kg
Po programie: 61 kg

Szukałam dietetyka w Iławie

Byłam za gruba, chciałam schudnąć. Miałam 20 kg nadwagi - odbijało się to na moim samopoczuciu fizycznym, miałam obniżoną samoocenę i problem z takim ubieraniem o jakim myślałam. Poradnię ViCTUS w Iławie poleciła mi koleżanka, odchudzała się tam, widziałam u niej efekty i to mnie przekonało.

Pierwsza wizyta i kontakt z p. Niną Różycka przekonał mnie, że to właściwa droga dla mnie. Zdecydowałam się, bo mam tendencję do efektu jo-jo i w maju 2015 ważyłam ponad 80 kg, co przy wzroście niecałe 160 jest katastrofą wizualną i zdrowotną !

W trakcie programu uświadomiłam sobie, że miałam błędne przekonanie, że się dobrze odżywiam, Zmieniałam powoli nawyki żywieniowe. Odchudzanie przez zmianę nawyków żywieniowych to chyba jedyny sensowny dla mnie sposób. I nie było trudno, jadłam to co lubię, zaczęłam pić wodę i teraz nawet mi ona smakuje –zwykła, przegotowana, mniej solę.

Co zyskałam?

Spadek wagi i nie tylko. Mentalnie – mam poczucie kontroli nad swoim ciałem i życiem. Mogę kupować odzież w sklepach , w których poprzednio- „ nie było dla mnie rozmiaru i kupuję ubrania takie jakie chcę. Zaczęłam chodzić na siłownię. Nie używam już leków na nadciśnienie – oczywiście w porozumieniu z lekarzem. Moje ciśnienie jest książkowe. Czuję się świetnie.

Współpraca z p. Niną Różycką układała się dobrze, była pomocna ale tez otwarcie przekazywała różne informacje. Sprawdził się w moim przypadku stały kontakt z dietetyczką, myślę, że to jest sensowny sposób pracy nad sobą. Mobilizuje i daje wsparcie.

Dziś jestem żywą reklamą programu , budzę zainteresowanie i pytania, więc otwarcie polecam program i Poradnię różnym znajomym, bo i ja i koleżanka jesteśmy dowodami, że można zmienić swoje nawyki żywieniowe i mieć w głowie myślenie o tym jak jeść by nie utyć a jednocześnie mieć przyjemność jedzenia a także przyjemność z tej „przygody z odchudzaniem”.

WSPANIAŁY EFEKT, PEŁNY SUKCES, GRATULACJE

  • Waga startowa: 81 kg
  • utrata: - 20 kg
  • Obwody: - 78 cm
  • Wiek metaboliczny: - 22 lata

Cytat z wypowiedzi p. Haliny:

Dietetyk w Iławie - to był dobry pomysł

"Odchudzanie przez zmianę nawyków żywieniowych to chyba jedyny sensowny sposób".

Facebook