Diet Coaching (Trening Żywieniowy)


Diet Coaching

jest ofertą, w której Trener-Dietetyk pomaga klientowi przejść przez program odchudzający, wspierając go w podtrzymaniu motywacji, dając odpowiednią wiedzę potrzebną do przejścia przez zmianę oraz narzędzia do utrwalenia zmienionych nawyków żywieniowych. Bo tylko taka praca gwarantuje, że klient nie tylko schudnie, ale będzie potrafił tę zmianę utrzymać. A wraz z wagą dobrą kondycję, zdrowe ciało i ducha, dobrą jakość życia.

Zmiana naszych przyzwyczajeń to proces rozłożony w czasie. Zmiana nawyków żywieniowych wymaga zmiany myślenia o jedzeniu. Dlatego trzeba krok po kroku, z pomocą Dietetyka, w indywidualnym treningu żywieniowym (Diet Coachingu), zamienić stare przyzwyczajenia na nowe zasady zdrowego - i smacznego - odżywianiaBędziemy się spotykać regularnie przez cały okres trwania programu i krok po kroku będziesz otrzymywać nowe zalecenia żywieniowe do zastosowania w życiu codziennym

Każde spotkanie to również monitoring wdrażania przez ciebie zaleceń żywieniowych oraz kontrola zmian parametrów składu ciała.
Otrzymasz też wiedzę o potrzebach swojego organizmu, o odżywianiu, aktywności fizycznej, abyś z większą świadomością i uwagą dokonywał zmian w swoim stylu życia.

Szybko zaczniesz zauważać efekty swojej pracy w postaci zmian dokonujących się w Twoim ciele i samopoczuciu.
A jak widzisz efekty to wzrasta motywacja i zaangażowanie - jest to droga do sukcesu.

Diet Coaching w poradni Victus

Zrób pierwszy krok, zadzwoń i umów się, tel. 669 978 483

Skorzystaj z oferty Poradni Odchudzania i Odżywiania Victus w Iławie.

Bo to jest oferta dla Ciebie.

Facebook