Oferta Poradni Victus

Co u nas otrzymasz:

Dietoterapia - dieta ketogeniczna
Konsultacje dietetyczne on-line
Konsultacje dietetyczne w Poradni
OdchudzającyTrening Żywieniowy - Diet Coaching
Analiza Składu Ciała - również dla sportowców
Dietetyka dziecięca
Żywienie w sporcie

Diet Coaching - (Odchudzający Trening Żywieniowy)

Jest to oferta, której głównym celem nie jest utrata kilogramów, ale trwała zmiana zachowań żywieniowych, których efektem jest umiejętność utrzymania prawidłowych parametrów ciała. Zbędne kilogramy znikają przy okazji. Sesje diet coachingu w głównej mierze skupiają się na rozwoju samoświadomości klienta, aby umiał samodzielnie dokonywać właściwych wyborów żywieniowych. Trener Dietetyk pomaga klientowi przejść przez proces zmiany, wspierając go w podtrzymaniu motywacji, dając odpowiednią wiedzę potrzebną do przejścia przez tę zmianę oraz narzędzia do utrwalenia zmienionych nawyków żywieniowych. Bo tylko taka praca gwarantuje, że klient nie tylko schudnie, ale będzie potrafił tę wagę utrzymać. A wraz z wagą dobrą kondycję, zdrowe ciało i duch, DOBRĄ JAKOŚĆ ŻYCIA. Bo zdrowy styl życia to nie jest wieczne ograniczanie się i wyrzeczenia. .

Zmiana naszych przyzwyczajeń to proces rozłożony w czasie, dlatego w Indywidualnym Diet Coachingu klient krok po kroku z pomocą Trenera-Dietetyka, zamienia stare przyzwyczajenia na nowe nawyki zdrowego, smacznego odżywiania. Nie chodzi przecież o to, żeby całe życie jeść to, co ktoś napisał na kartce.Będziemy się spotykać regularnie przez cały okres trwania programu i krok po kroku będziesz otrzymywać nowe zalecenia żywieniowe do zastosowania w życiu codziennym

Każde spotkanie to również monitoring wdrażania przez Ciebie zaleceń żywieniowych oraz kontrola zmian parametrów składu ciała.
Otrzymasz też wiedzę o potrzebach swojego organizmu, o odżywianiu, aktywności fizycznej, abyś z większą świadomością i uwaga dokonywał zmian w swoim stylu życia.

Szybko będziesz zauważać efekty swojej pracy w postaci zmian dokonujących się w Twoim ciele i samopoczuciu.
A jak widzisz efekty to wzrasta motywacja i zaangażowanie - jest to droga do sukcesu.

Dietetyka dziecięca

Oferta naszej Poradni obejmuje bardzo ważną tematykę - żywienie dziecka. Odżywianie powinno zapewnić dziecku prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy i jednocześnie zmniejszać ryzyko rozwoju chorób dieto zależnych w przyszłości.Do Poradni Victus zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży z nadwagą.

Zapraszamy również rodziców dzieci zdrowych, którzy chcą zadbać o kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych swoich dzieci od najmłodszych lat. Bo to, w co wyposażymy nasze dzieci w ich najwcześniejszych latach, jest trwałym nawykiem w jego dorosłym życiu.
Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych od wczesnego dzieciństwa,jest polisą na zdrowie dziecka.
Oferujemy poradnictwo żywieniowe oraz wprowadzenie zmian żywieniowych dla dzieci z nadwagą i otyłością, dla dzieci z niedowagą oraz innymi problemami uzależnionymi od diety.

Dobieramy dietę odpowiednią do stanu zdrowia, wieku, wagi oraz preferencji żywieniowych dziecka.

Przeprowadzimy analizę dotychczasowego sposobu odżywiania, korektę dotychczasowych zachowań dietetycznych z określeniem wartości kalorycznej i zawartości makro- i mikroskładników diety.

Wskazujemy sposoby jak wprowadzać nowe pokarmy „niejadkom” i monotonnie żywiącym się dzieciom.

Doradzamy jak rozwijać w dziecku zdrowe nawyki żywieniowe

Konsultacja Dietetyczna

to przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego w celu oceny i zdiagnozowania Twojego dotychczasowego modelu żywienia, aktualnego stanu zdrowia i potrzeb organizmu. Pozwoli to na określenie obszarów wymagających zmiany oraz przedstawienie propozycji dalszego postępowania tak, aby osiągnąć poprawę parametrów ciała, ale też poznać i wypracować nowe zachowania żywienioweUstalimy cel który chcesz osiągnąć - dla zdrowia, kondycji, wymarzonej sylwetki.

Określimy wartość docelową parametrów ciała: wagę, zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowe wykonamy pomiary antropometryczne.

Określimy Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne oraz zapotrzebowanie na białko (bardzo istotne zwłaszcza w procesie odchudzania), witaminy i minerały, dobre kwasy tłuszczowe.
Otrzymasz propozycję diety dostosowanej do Twoich potrzeb, wspartej odpowiednio dobraną suplementacją.

Specjalista Poradni Victus przedstawi sposób dalszego postępowania, umożliwiający trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Otrzymasz też informację jak z pomocą specjalisty możesz poprawić te parametry, schudnąć i wypracować mechanizmy pozwalające utrzymać efekty i trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

Analiza składu ciała

na profesjonalnym analizatorze medycznym TANITA BC 420MA Jest to badanie dla wszystkich, którzy interesują się zdrowiem. Dla tych którzy dbają o swoją sylwetkę i kondycję, ćwiczą i są aktywni, ale również dla osób, którym trudno  utrzymać prawidłową masę ciała mimo podejmowanych działań, oraz dla osób z dużą nadwagą. Badanie  to pokazuje w jakiej kondycji zdrowotnej jest organizm, pozwala stwierdzić nieprawidłowości w strukturze ciała prowadzące do zaburzeń metabolicznych i szeregu chorób cywilizacyjnych.


Poznasz parametry warunkujące stan zdrowia i samopoczucie m. in.: zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, poziom tłuszczu trzewnego (na narządach wewnętrznych), masę mięśniową, poziom nawodnienia i mineralizacji organizmu, PPM (podstawowy metabolizm)  oraz  wiek metaboliczny organizmu.
Otrzymasz pełną interpretację wyników z omówieniem możliwych zagrożeń zdrowotnych w konkretnych obszarach. Dowiesz się co może być przyczyną nieprawidłowych wartości, oraz specjalista Poradni Victus przedstawi propozycję oferty poprawy, dobraną indywidualnie do Twoich potrzeb tak, aby możliwy do osiągnięcia efekt był długotrwały.

Dietoterapia – dieta ketogeniczna

Dietoterapia to narzędzie wspomagające leczenie wielu chorób przewlekłych. Zwłaszcza lecznicza DIETA KETOGENICZNA jest to wysokotłuszczowa dieta przestawiająca organizm z metabolizmu węglowodanowego na tłuszczowy. Jest to najprostsza droga do zdrowia..Dieta ketogeniczna to prawdziwa rewolucja w dietetyce. Wiele badań naukowych potwierdza

pozytywny wpływ tej diety na nasz organizm, skutecznie i szybko pomaga organizmowi oczyścić się z toksyn i walczyć z chorobami.

Cały szereg czynników w ciągu naszego życia wpływa na pojawienie się różnych problemów zdrowotnych. Bardzo istotne miejsce zajmuje tu nasza dieta i zwyczaje żywieniowe. Żywność wysoko przetworzona, różne dodatki do żywności, tzw. śmieciowe jedzenia – to tylko część powodów, dla których nasze jedzenie nie odżywia organizmu, tylko mu szkodzi..
W efekcie tyjemy i chorujemy – coraz częściej, bardzo poważnie. Zapadamy na choroby przewlekłe takie jak: choroby nowotworowe, cukrzyca 2 typu, choroby układu krążenia, choroby zwyrodnieniowe stawów, a konsekwencje tych chorób znacznie upośledzają, lub wręcz skracają, nasze życie. Nie daj się chorobom. Wesprzyj swój organizm w walce z nimi.
Jeśli chcesz wiedzieć czy dieta ketogeniczna jest dla ciebie, jak bezpiecznie ja wprowadzić, dlaczego ona wspomaga leczenie nowotworów [ i innych chorób przewlekłych], jakie zdrowe tłuszcze wspomagają usuwanie toksyn z organizmu… to skontaktuj się z nami, zadzwoń, umów na wizytę. DIETA KETOGENICZNA – to najprostsza droga do zdrowia.

Facebook